Hallitus ja toimikunnat

  • Ari Lindeman Puheenjohtaja, matkat, tiedotus, 044 555 7167, ari.lindeman@kouvolanlatu.net
  • Reijo Hurskainen Varapuheenjohtaja, retkeilytoimikunta, 040 500 7566,  reijo.hurskainen@pp.inet.fi
  • Tuija Kepsu Hallituksen jäsen, sihteeri, 040 0272 946, tuija.kepsu@luukku.com
  • Osmo Tynkkynen Hallituksen jäsen, taloudenhoitaja, vesistöretkeilytoimikunta, laturetkitoimikunta, lomaosakkeet, 040 0674 810, osmo.tynkkynen@luukku.com
  • Meeri Kujala Hallituksen jäsen, majaisäntä/vuokraus, lasten- ja nuortentoimikunta/ Muumien hiihtokoulut , 040 558 6034, kujala.meerilatu@gmail.com
  • Merja Simpanen Hallituksen jäsen, lasten- ja nuortentoimikunta/Metsämörri-toiminta, Muumien retkeilykoulut,  retkeilykummitoiminta,  044 987 3473, simpanenm@gmail.com
  • Jukka Stenroos Hallituksen jäsen, välinevuokraus, 040 747 5747, stenroos.jukka@gmail.com
  • Leena Mättö Hallituksen jäsen, jäsentekstiilit, liikuntatoimikunta, 050 590 4832
  • Marja Roimola Hallituksen jäsen, majaemäntä/naistoimikunta, 040 553 3583, marja.roimola@luukku.com
  • Erkki Mänttäri Hallituksen jäsen, pelastuspalvelu, pyöräily, 040 820 4477, erkki.manttari@pp1.inet.fi
  • Hugh Clack Hallituksen jäsen, jäsentiedote, 050 441 8686, hugh.clack@pp.inet.fi
  • Satu Rämä Hallituksen jäsen, jäsensihteeri, 050 546 1853, satu.rama@gmail.com
  • Lassi Ukkonen Hallituksen jäsen, 050 567 8505, lassi.uuu@gmail.com
  • Arto Mänttäri Hallituksen varajäsen, polkujuoksu, 040 538 2910, artjman@artomanttari.com
  • Eija Laari Hallituksen varajäsen,  eija.laari@pp1.inet.fi
  • Helena Laurinantti, palloilutoimikunta, 040 718 9368, Helena.Laurinantti@nordea.com
  • Irja Kauppila Kudontapiiri 040 533 7886